top of page
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
logo_blue.png
produktų šeima Jūsų verslui O365 SharePoint platformoje
Artboard – 2.png

Paverskite savo SharePoint O365 efektyvia vidinės komunikacijos ir savitarnos platforma

NeatMonday Intraneto sprendimas buvo sukurtas išplečiant SharePoint  platformos galimybes NeatMonday programiniais sprendiniais, siekiant patenkinti klientų poreikį ne tik viešai komunikacijai, bet ir darbuotojų savitarnai. 

Darbuotojų įsitraukimas

Personalo specialistai jau seniai yra nustatę, kad darbuotojų įsitraukimas į įmonės veiklą yra labai svarbus motyvacijos bei rezultatų siekimo akcentas. Darbuotojai, kurie turi galimybę patys formuoti savo vaidmenį organizacijoje, dirbti kartu su kolegomis bei dalyvauti organizacijos veiklose bei pokyčiuose, yra labiau linkę likti įsitraukę į savo darbą, rodo Australijos Curtino universiteto tyrimas.

 

Tarp kertinių faktorių, lemiančių darbuotojo įsitraukimą yra: bendradarbiavimas, darbinė veikla, komunikacija, talentų valdymas, darbo ir poilsio balansas, psichologinis saugumas bei įgalinimas.

Atsižvelgiant į kertinius įsitraukimo faktorius, mes sukūrėme Intraneto platformą kuri įgalina organizacijų vadovus aktyviai komunikuoti įtraukiant darbuotojus:

intranet_screenshot_play1.jpg
Artboard – 4.png

NeatMonday intraneto naujienomis skatiname komunikaciją, bendradarbiavimą bei geriname organizacijos įvaizdį.

Pasidalinkite karjeros perspektyva komunikuodami viešai apie...

Skirkite dėmesį asmeniniam pripažinimui bei personaliniams įvykiams, skelbdami...

Skaidri ir vieninga komunikacija apie darbo sąlygas ir tvarkas taip pat labai svarbi, todėl Intranetas taip pat gali būti vieta pasiekti 

Vidiniai procesai savitarnoje

Nors daugelis organizacijų sparčiai juda skaitmenizacijos keliu, vis dar pamirštama, kad neefektyvūs procesai kur kas labiau paveikia darbuotojų produktyvumą nei pats dokumentų turinio pildymas ir saugojimas. Pažvelkime į įprastą atostogų prašymo pateikimo procesą:

1

Darbuotojas susiranda atostogų prašymo šabloną

2

Užpildo atostogų prašymą savo kompiuteryje

3

Išsaugo atostogų prašymą savo kompiuteryje

4

Atspausdina atostogų prašymą

Pasirašo atostogų prašymą

Buhalterė suveda prašymo duomenis į sistemą

8

7

Darbuotojas neša prašymą buhalterijai

6

Vadovas vizuoja prašymą

Įprastas atostogų prašymo pateikimo procesas

Artboard – 5.png
Artboard – 6.png

Blue Bridge Code Intraneto platformoje yra galimybė organizuoti vidinių procesų savitarną ženkliai mažinant laiko sąnaudas šiems procesams o tuo pačiu ir jų kaštus, pvz. darbuotojams savarankiškai pildyti įvairius prašymus tiesiai Intranete, prašymų duomenis saugoti SharePoint bibliotekose ir patvirtinimo/informavimo procesą valdyti elektoriniu būdu. Šiuo atveju procesas turėtų tik 3 žingsnius, kur reikalingas žmogaus įsitraukimas:  

Darbuotojas užpildo prašymą intranete ir spaudžia "Pateikti"

1

2

Vadovas patvirtina arba atmeta prašymą

Intranetas informuoja darbuotoją ir/ar buhalteriją apie prašymo statusą

3

Tuo pačiu principu gali būti tvarkomi įvairūs kiti vidiniai procesai :  komandiruočių prašymai, kuro ataskaitos, išlaidų ataskaitos, tiekėjų sąskaitų pateikimas/tvirtinimas ir pan.

SharePoint pasirinkimas

Organizacijos Statista duomenimis, 2019 metais tik 50% Microsoft Office 365 naudotojų naudojo SharePoint*, nepaisant fakto jog bazinė O365 licensija įtraukia SharePoint aplikaciją. Tai reiškia kad pusė O365 vartotojų nesinaudoja funkcionalumu, už kurį apmoka. 

Esame Microsoft Gold partneriai ir padedame klientams maksimaliai išnaudoti O365 SharePoint platformą padedant sertifikuotai SharePoint komandai. Lankstus SharePoint funkcionalumas, derinant su BlueBridge Code programiniais įskiepiais gali padėti automatizuoti daugelį organizacijų komunikacijos, dokumentų bei procesų valdymo poreikių. Intraneto sprendimas - vienas iš BlueBridge Code programinių įskiepių SharePoint platformai.

Artboard – 7.png
logo_transp.png

 intranetas

Intranetas

Neat Monday Intraneto sprendimas sukurtas papildant standartinį Microsoft SharePoint funkcionalumą Blue Bridge programiniu įskiepiu. Kadangi dauguma naudotojų jau turi O365, sprendimas siūlo išnaudoti jau turimą licenciją papildomai mokant tik už Blue Bridge programinį įskiepį.

SharePoint suteikia galimybes ne tik saugoti duomenis, bet ir jais dalintis, kurti vieningus komunikacijos kanalus įmonėse. Intranetas – atvira komunikacijos platforma, kurioje talpinti aktualią kompanijos informaciją. Blue Bridge Code siūlomas bazinis intraneto modelis įtraukia pagrindines informacijos zonas: 

Blue Bridge Code Intraneto struktūra

Spauskite ant pasirinktos srities norėdami sužinoti daugiau:

JŪSŲ LOGO, SPALVA, NAVIGACIJA

„30 eurų yra ta žemoji riba, už kiek galima nupirkti kokybišką turniketą. Kartais jie kainuoja ir brangiau“, – komentavo pašnekovas.

Renata Burbaitė

CTO, Biogroup baltics, UAB

Padėsime Jums pasirinkti tinkamiausią planą

Sprendimas diegiamas turimoje O365 paskyroje, įtraukiančioje SharePoint. Neat monday Intraneto programinio įskiepio nuomos kaina:

KOMANDA

4€

*

iki 100 naudotojų

ORGANIZACIJA

2€

*

nuo 100 iki 400 naudotojų

Daugiau nei 400 naudotojų?

* - vienam naudotojui, per mėn. neįskaitant PVM.

Į produkto nuomos kainą įtraukti Intraneto funkcionalumo/įskiepio nuoma bei sprendimo atnaujinimų sukūrimas ir įdiegimas keičiantis pagrindinės platformos SharePoint versijoms.

Sprendimo įdiegimo kaina nuo 1000€, priklausomai nuo savitarnos procesų poreikių bei realizavimo apimties.  

Kainos
Kontaktai
bottom of page